Pocisk....Czy ktos praktykowal?

czyli o wszystkim na każdy temat
Awatar użytkownika
filantrop
Nowy
Posty: 6
Rejestracja: sobota, 14 wrz 2013, 13:02

Pocisk....Czy ktos praktykowal?

Post autor: filantrop »

Witam.
Mam pytanie odnosnie pociskow.Konstruowal ktos rakiety z glowicami wypelnionymi materialem wybuchowym?Nie wiem czy nie powinienem tego pytania zadac na forum typowo piro....?Chodzi mi o materialy czule na wstrzasy....
Pocisk (rakieta) <<<..miotana z wyrzutni (rury)...kierowana na jakis konkretny cel tp;<<sciana..??itp.
Eksperymentowal ktos w taki sposob??

Pozdrawiam.
placydo
PROFI
Posty: 710
Rejestracja: niedziela, 30 sty 2011, 18:30
Lokalizacja: Kielce

Re: Pocisk....Czy ktos praktykowal?

Post autor: placydo »

Obrazek
Awatar użytkownika
kbosak
***
Posty: 71
Rejestracja: czwartek, 29 wrz 2011, 13:59
Kontakt:

Re: Pocisk....Czy ktos praktykowal?

Post autor: kbosak »

Bardzo proszę o kulturkę. Pan Zdzisław z WSI dopiero poznaje tajniki Internetó stąd pierwsze prowokacje wypadają trochę drewnianie. Szanowny Panie, ostatni Islamista w naszym klubie wypisał się rok temu i ponoć dostał pracę w Manufaktura Systemów Orbitalnych S.A. za poleceniem niejakiego Brunona K.
Awatar użytkownika
filantrop
Nowy
Posty: 6
Rejestracja: sobota, 14 wrz 2013, 13:02

Re: Pocisk....Czy ktos praktykowal?

Post autor: filantrop »

tajniki internetO...Dobre.Pytanie jak pytanie......Jak dla mnie puszczanie rakiet w niebo, po to zeby zaraz popatrzec sobie jak spadaja, nie jest zbyt ciekawe....Nie rozumiem tylko po co spamowc w temacie...?Napisal bym ze jest to dziwne....co najmniej...ale dziwne to jest gowno....jak nie smierdzi.Bardzo bym prosil o wypowiadanie sie ludzi ktorzy praktykowali a nie takich co chca zablysnac....inteligencja...?
Ostatnio zmieniony środa, 8 cze 2016, 19:33 przez filantrop, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Tofifi
PROFI
Posty: 828
Rejestracja: niedziela, 30 sty 2011, 18:31
Lokalizacja: Białystok

Re: Pocisk....Czy ktos praktykowal?

Post autor: Tofifi »

No to w sumie już teraz możesz się wyrejestrować, bo tutaj nie ma ani jednej osoby która "to praktykowała", planowała badź planuje...

BTW. Nie uważasz, że "puszczanie" rakiet które wybuchają to tak jak wsadzanie 100zł psu w tyłek?
Z takich wracających na spadochronach wyciąga się wiele nauki, praktyki, to nie jest tylko patrzenie na lądowanie - to sprawdzanie swoich założeń konstruktorskich, stawianie sobie celów rozwojowych, a puścić fajerwerka co wybucha to w sumie każdy debil potrafi.

Zapewniam Cię, że na tym forum jest więcej inżynierów, lub ludzi którzy amatorsko działają w oparciu o podstawy inżynierii niż debili Obrazek
Ostatnio zmieniony niedziela, 15 wrz 2013, 16:26 przez Tofifi, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
verex
Supersonic PROFI
Posty: 742
Rejestracja: poniedziałek, 25 lip 2011, 19:38
Lokalizacja: Tczew/Kingston upon Thames
Kontakt:

Re: Pocisk....Czy ktos praktykowal?

Post autor: verex »

To jest forum modelarskie, nie terrorystyczne. Tutaj są wyłącznie modelarze i nikt takich rzeczy nie praktykował, ani praktykować nie będzie.
Na tym forum prezentuje się jedynie rakiety zdolne bezpiecznie wylądować na spadochronie lub taśmie hamującej, a nie rakiety bojowe.

Szukaj proszę takich informacji na przeznaczonych do tego forach o militariach, a nie o modelarstwie.

Pozdrawiam
Zapukaliśmy nieśmiało do bram kosmosu...

Near Space Technologies
www.nearspace.tech
Awatar użytkownika
filantrop
Nowy
Posty: 6
Rejestracja: sobota, 14 wrz 2013, 13:02

Re: Pocisk....Czy ktos praktykowal?

Post autor: filantrop »

Ok.Bardzo dziekuje ci za odp...
Nie chcialem nikogo urazic swoimi postami, i mam nadzieje ze nie urazilem.
Awatar użytkownika
kbosak
***
Posty: 71
Rejestracja: czwartek, 29 wrz 2011, 13:59
Kontakt:

Re: Pocisk....Czy ktos praktykowal?

Post autor: kbosak »

Twoja propozycja jest pytaniem w stylu 'hej siemka , który ostatnio przekroczył 200km/h w mieście, jak sobie wtedy radzicie z patrolami'.

Nie żartuję. Tu nie mam miejsca na sentymenty, nic osobistego. Pytasz się kto się przyzna do łamania aktualnie obowiązującego prawa. Otóż nikt, bo fakt że zajmujemy się rakietami zamiast piłką nożną nie znaczy że jesteśmy głupi. :mrgreen:
Oprócz tego, jakimś cudem, działamy w zgodzie z prawem i tylko tak.
Awatar użytkownika
rafciodz
****
Posty: 1237
Rejestracja: niedziela, 30 sty 2011, 18:31
Lokalizacja: Gdynia

Re: Pocisk....Czy ktos praktykowal?

Post autor: rafciodz »

Bardzo dobrze, że chłopak zapytał. Zapewne z wielu, wielu względów:
-zna nasze nastawienie
-my znamy jego
-oni znają jego i każdego kto się z nim skontaktuje
Free Your Mind
Awatar użytkownika
gregores
Podniebny Filmowiec
Podniebny Filmowiec
Posty: 164
Rejestracja: czwartek, 28 mar 2013, 18:03
Lokalizacja: Dębica/Rzeszów

Re: Pocisk....Czy ktos praktykowal?

Post autor: gregores »

filantrop pisze:...Jak dla mnie puszczanie rakiet w niebo, po to zeby zaraz popatrzec sobie jak spadaja, nie jest zbyt ciekawe....Nie rozumiem tylko po co spamowc w temacie...?Napisal bym ze jest to dziwne....co najmniej...ale dziwne to jest guwno....jak nie smierdzi.Bardzo bym prosil o wypowiadanie sie ludzi ktorzy praktykowali a nie takich co chca zablysnac....inteligencja...?
"filantropie" podaje dla Ciebie odpowiedni link, zapoznaj się z nim dokładnie, pozdrawiam...:
http://rakiety.org.pl/index.php?option= ... cle&id=152
"Celuj w Księżyc, bo nawet jeśli nie trafisz - będziesz między gwiazdami"
ODPOWIEDZ