Cześć Wszystkim

Jesteś nowy? - przedstaw się...
Awatar użytkownika
Marcel
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: niedziela, 28 paź 2012, 18:32
Lokalizacja: Pyrlandia

Cześć Wszystkim

Post autor: Marcel »

Cześć Wszystkim,Jako, że wypada się przedstawić będąc nowym na forum niniejszym pragnęto uczynić w tym miejscu i teraz. Tak więc modelarstwem interesuje sięod 30 lat (dinozaur) , jak chyba każdy zaczynałem od sklejania modeli kartonowychz „MM”, potem przyszedł czas na model plastikowe, no i drogą ewolucjidotarłem do modelarstwa RC. Oczywiści od początku są to latadła.Gdzieś w zamierzchłej przeszłości popełniłem kilka modeli rakiet alebyły to mizerne zestawy z rodzimego rynku. W tym roku na targach Hobbyw Poznaniu, zawitałem na stoisko z rakietami. Szalenie sympatyczni i uprzejmikoledzy wytłumaczyli co i jak, podali adres do strony forum no i jestem, myślę, żezostanę z Wami na dłuuugi czas tutaj. Mam zamiar popełnić parę modelirakiet.Na koniec pytanie, czy jest ktoś z czynnie działający kolegów na tym forum z Poznania.Ja mieszkam w okolicy stolicy pyrlandi, chętnie nawiążę nowe kontakty cele wymiany doświadczeni itp. Itd.PozdrawiamMarek N. vel Marcel
Pozdrawiam
M@rcel
Awatar użytkownika
Tofifi
PROFI
Posty: 829
Rejestracja: niedziela, 30 sty 2011, 18:31
Lokalizacja: Białystok

Re: Cześć Wszystkim

Post autor: Tofifi »

Witamy na pokładzie :) Cieszy fakt, że stoisko przyciągnęło nie tylko gapiów ale i ludzi chcących zdziałać coś więcej. Z tego co wiem, to Tadeusz jest z okolicy Poznania. Był z nami na targach, wieczorem zapewne odwiedzi forum i będzie okazja poznać się bliżej.
Awatar użytkownika
Marcel
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: niedziela, 28 paź 2012, 18:32
Lokalizacja: Pyrlandia

Re: Cześć Wszystkim

Post autor: Marcel »

Cześć,

Tak coś sobie przypominam, rozmawiałem z Wami a obok stał kolega, którego
przedstawiliście jako osobę z Poznania.
Pozdrawiam
M@rcel
tadeusz
PROFI
Posty: 397
Rejestracja: niedziela, 30 sty 2011, 18:31
Lokalizacja: Poznań

Re: Cześć Wszystkim

Post autor: tadeusz »

Cześć Marcel!

Wysłałem Ci prywatną wiadomość.Zajrzyj do swojego panelu użytkownika do nowych wiadomości.

Pozdrawiam.tadeusz
ODPOWIEDZ