Dzień dobry!

Jesteś nowy? - przedstaw się...
Stefan
*
Posty: 12
Rejestracja: piątek, 13 wrz 2013, 20:16

Dzień dobry!

Post autor: Stefan »

Jestem z Olkusza i chętnie pomogę PTR w miarę moich możliwości. Od bardzo dawna interesuje się silnikami rakietowymi, rakietami samolotami RC. Z silnikami mam pewne małe doświadczenie ale pomoc jaką mogę udzielić to park maszynowy i sprzętowy. Z elektroniką troszkę się poznałem przez ostatnie parę lat - mikroprocesory, pomiary i ich zapis na PC. Dysponuję oscyloskopem 4ch 100Mhz, tokarką, frezarką, spawarką tig AC/DC oraz MIG/MAG (obie z górnej półki i jeszcze umiem nimi spawać :smile: ), piecem do ok 1200 st.C, kamerą termowizyjną -20 +600 50hz, wagą analityczną do 0,1mg (200g max). W miarę wolnego czasu mogę wspomagać projekty. Z ciekawych rzeczy które mogę zrobić to mikrospawanie od drutów termopar przez blaszki stalowe 0,1 a aluminium od 0,5mm oczywiście takie cienkie materiały muszą mieć odpowiednio zaprojektowane spoiny.

Miłego dnia
"Stefan"
Ostatnio zmieniony niedziela, 15 wrz 2013, 10:27 przez Stefan, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
kbosak
***
Posty: 71
Rejestracja: czwartek, 29 wrz 2011, 13:59
Kontakt:

Re: Dzień dobry!

Post autor: kbosak »

Proszę dokładnie przyjrzeć się temu Panu. KSard i grupa krakowska, ktoś kto robi błąd ortograficzny w słowie półka a potrafi się przedstawić i podać dokładnie zakres swoich umiejętności, zna się na wysyłaniu w kosmos lepiej niż dwudziestu cwaniaczków co oprócz ortografii i 'zarządzania projektami' nie potrafią nic innego. Jesteśmy na dobrej drodze by wysłać rakietę klasy METEOR w kosmos tym razem ignorując zalecenia klasy politycznej jak zwykle realizującej zalecenia obcego mocarstwa.
Awatar użytkownika
jaskiniowiec
Administrator
Posty: 2379
Rejestracja: niedziela, 30 sty 2011, 18:30
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Dzień dobry!

Post autor: jaskiniowiec »

Kbosak. Rozumiem, ale daj szansę ludziom. Błędy nie czynią ludzi złymi.

Stefan, witam i mam nadzieję na owocną i ciekawą współpracę. Myślę, że przy okazji umówimy się i może spotkamy w krakówku...
Stefan
*
Posty: 12
Rejestracja: piątek, 13 wrz 2013, 20:16

Re: Dzień dobry!

Post autor: Stefan »

No tak, zdekonspirowałem się ... słownik mi się przestawił na angielski itd... :oops:
Generalnie nie umiem pisać bez słownika, teraz już mi się wszystko nie podkreśla na czerwono. Na szczęście istnieje możliwość edycji :grin: .
Chciałbym tylko zwrócić uwagę na to że jak się przedmiotową półką ktoś walnie w głowę to boli tak samo nie zależnie jak się to słowo napisze.
Grotesky
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: wtorek, 1 paź 2013, 17:30

Re: Dzień dobry!

Post autor: Grotesky »

Witam,

mam nadzieję, że zdobęde tu porzebne informacje do swoich pierwszych projektów!
Pozdrawiam!
ODPOWIEDZ