RJD 2009

Awatar użytkownika
KrzysztofJapan
*****
Posty: 43
Rejestracja: niedziela, 30 sty 2011, 18:30
Lokalizacja: Katowice

Post autor: KrzysztofJapan »

Nic tylko pozazdrościć takiego wypadu. Na pewno Panowie tam widzieli dużo ciekawych rozwiązań technicznych a to już dodatkowe doświadczenia. Maluchy też na pewno na nudę nie narzekały :)

Mam nadzieję, że w przyszłości doczekamy takich spotkań w naszej Polszy.

Pozdrawiam

Krzysztof
Awatar użytkownika
robercik
Supersonic PROFI
Posty: 1362
Rejestracja: niedziela, 30 sty 2011, 18:30
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

RJD

Post autor: robercik »

Cześć

Andrzej uzupełnił galerię. Jest okazja obejrzeć jeszcze kilka fotografii z imprezy, naszego autorstwa:



http://picasaweb.google.com/andrzejmag/RJD2009#



Filmy jak tylko uda się sensownie zmontować kilka godzin materiału :P



pzdr
Paul
Supersonic PROFI
Posty: 937
Rejestracja: niedziela, 30 sty 2011, 18:30
Lokalizacja: Luedenscheid

Post autor: Paul »

Bardzo prosze :lol: Uczynilem to z wielka radoscia i bede sie jeszcze bardziej cieszyl gdy nastepnym razem bede mogl przywitac jeszcze wiecej moich przyjaciol z Polski :D . Mysle, ze impreza bardzo udana pod kazdym wzgledem. Duzo rakiet super atmosfera wspaniale sztuczne ognie przy piwku oraz wspaniala pogoda przyczynily sie wlasnie do tego, by te dwa dni pozostaly nam na dlugo w naszej pamieci. Ja , ze wzgledu na ograniczone mozliwosci (zbyt malo miejsca wsamochodzie) moglem zabrac tylko pare mniejszych modeli. Ostatnie zdjecie w galerii Andrzeja pokazuje moj model ktory w pionie polecial na wysokosc 748,3m a w poziomie mysle, ze jakies 1,5 km. :lol:



Paul
Paul
Supersonic PROFI
Posty: 937
Rejestracja: niedziela, 30 sty 2011, 18:30
Lokalizacja: Luedenscheid

Post autor: Paul »

Witam,

A oto zdjecie grupowe uczestnikow zlotu. W sumie zameldowanych bylo ponad 50 osob, ale nie wszyscy sa na tym zdjeciu - ja przyjechalem niestety "troche "za pozno :wink:



http://www.pic-upload.de/view-2206425/G ... i.jpg.html



Paul
Awatar użytkownika
jaskiniowiec
Administrator
Posty: 2379
Rejestracja: niedziela, 30 sty 2011, 18:30
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: jaskiniowiec »

Sporo osób. I rakiety z tego co widzę zacne. Może w przyszłym roku mi się uda tam być.
Paul
Supersonic PROFI
Posty: 937
Rejestracja: niedziela, 30 sty 2011, 18:30
Lokalizacja: Luedenscheid

Post autor: Paul »

Na to wlasnie licze :D ... i koniecznie z Agnieszka :lol: Moze i Ksard da sie skusic ??? :wink: Oczywiscie wszyscy inni, ktorzy pasjonuja sie modelarstwem rakietowym sa rowniez mile widziani !!!



Paul
Awatar użytkownika
andżej
Supersonic PROFI
Posty: 444
Rejestracja: niedziela, 30 sty 2011, 18:30
Lokalizacja: Rumia
Kontakt:

Post autor: andżej »

Do Lipska pojechałem z zamiarem nagrania wszystkich startów hehe. Po trzech godzinach pierwszego dnia padła bateria :???:.

Na drugi dzień to już nawet nawet przeszła mi ochota i wybrałem tylko kilka startów.

Po prostu kilkaset startów w dwa dni to dużo nawet jak dla pasjonata. Po obróbce wyszło około pół godziny materiału (273Mb).

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=ME-LSoJf-CM[/youtube]


Jest to zaledwie namiastka całej imprezy ale jak ktoś ma szybki internet można zobaczyć tutaj http://www.rakiety.pomorze.pl/filmy/RJD2009.wmv





Pozdr
Awatar użytkownika
jaskiniowiec
Administrator
Posty: 2379
Rejestracja: niedziela, 30 sty 2011, 18:30
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: jaskiniowiec »

Nic nie wybuchło, prawie wszystko wracało na spadochronie...nudy ! :lol:



A tak na serio, to piękne loty. Gratulacje dla filmującego, Dobry refleks i ładne, całościowe ukazanie lotów. A niektóre starty były bardzo dynamiczne.
Andy
Gość Zagraniczny
Posty: 15
Rejestracja: niedziela, 30 sty 2011, 18:30

Post autor: Andy »

Suuuuuuuuuuper Video :wink: !



Gruss Andreas
Paul
Supersonic PROFI
Posty: 937
Rejestracja: niedziela, 30 sty 2011, 18:30
Lokalizacja: Luedenscheid

Post autor: Paul »

No coz, moge potwierdzic tylko opinie mojego przedmowcy- SUPER video!!! Ja tez porobilem pare filmow, ale..... :oops: no coz bede musial jeszcze troche pocwiczyc :lol:



Paul
ODPOWIEDZ