Voyager mini

Piszemy tylko o własnych konstrukcjach modeli - ale nie o silnikach!
Awatar użytkownika
U.S. air force
****
Posty: 196
Rejestracja: czwartek, 23 sty 2020, 09:29
Lokalizacja: Lauterhagen

Re: Voyager mini

Post autor: U.S. air force »

Dzisiaj znowu poleciała i mało co się nie zniszczyła sznurek się przepalił i sapdochron z głowicą mało co nie wpadły na line wysokiego napięcia a gdy rakieta wbiła się w ziemię poraz kolejny zostało wyrwane łoże silnika tym razem przez ciśnienie powietrza w środku rakieta narazie będzie czekała na niepalny sznurek najlepiej kevlarowy.
Nie wiem jaka broń będzie użyta w trzeciej wojnie światowej, ale czwarta będzie na kije i kamienie.-Albert
Einstein
Awatar użytkownika
U.S. air force
****
Posty: 196
Rejestracja: czwartek, 23 sty 2020, 09:29
Lokalizacja: Lauterhagen

Re: Voyager mini

Post autor: U.S. air force »

Rakieta poleciała i cóż wyrwany statecznik, spadochron se poleciał (znalazłem), głowica też urwana I gniazdo wciśnięte a to wszystko przez silnilk z delayem=0 które zamówiłem ale nie Wiem dlaczego z 0 a nie 3. Film ze startu https://youtu.be/lO-v3oKI1aQ
Nie wiem jaka broń będzie użyta w trzeciej wojnie światowej, ale czwarta będzie na kije i kamienie.-Albert
Einstein
Awatar użytkownika
calvo
**
Posty: 48
Rejestracja: poniedziałek, 10 sie 2020, 17:41
Lokalizacja: NL

Re: Voyager mini

Post autor: calvo »

Ładna rakieta, powodzenia z projektem.

Powiedz mi proszę jaką techniką i z czego zrobiłeś taką ładną głowice.

Pozdrawiam.
Per aspera ad astra.
Awatar użytkownika
U.S. air force
****
Posty: 196
Rejestracja: czwartek, 23 sty 2020, 09:29
Lokalizacja: Lauterhagen

Re: Voyager mini

Post autor: U.S. air force »

Tata mi wyrzeźbił z kawałka drewna nożem i później przeszlifował (to była chyba stara okrągła noga od stołu)
Nie wiem jaka broń będzie użyta w trzeciej wojnie światowej, ale czwarta będzie na kije i kamienie.-Albert
Einstein
Awatar użytkownika
Vigoniusz
****
Posty: 220
Rejestracja: środa, 20 cze 2018, 15:49
Lokalizacja: Kraków

Re: Voyager mini

Post autor: Vigoniusz »

Takie są pierwsze starty, coś się uda,coś nie :) Jeden dzień żałoby, a potem można wracać z powrotem do pracy.
Space is hard.
Awatar użytkownika
U.S. air force
****
Posty: 196
Rejestracja: czwartek, 23 sty 2020, 09:29
Lokalizacja: Lauterhagen

Re: Voyager mini

Post autor: U.S. air force »

Naszczęście ta rakieta jest z pcv i nawet jak spadnie prosto bez spadochronu ze 100 metrów i wbije się w ziemię to najwyżej wyrwie gniazdo na silnik. A Voyagera już naprawiłem.
Nie wiem jaka broń będzie użyta w trzeciej wojnie światowej, ale czwarta będzie na kije i kamienie.-Albert
Einstein
ODPOWIEDZ