Zmiana statutu na potrzeby OPP

Polskie Towarzystwo Rakietowe - wstąp i legalnie odpalaj Rakiety Dużej Mocy
Awatar użytkownika
przemo
Podniebny Filmowiec
Podniebny Filmowiec
Posty: 218
Rejestracja: piątek, 25 sty 2013, 19:15
Lokalizacja: Poznań

Re: Zmiana statutu na potrzeby OPP

Post autor: przemo »

Warto chyba podać już aktualny link do e-wypełniacza/wysyłacza deklaracji z naszym OPP, bo PITy 11 już krążą.

LINK

Można pomału przygotować się do przesyłania go znajomym, rodzinie itp.

pozdrawiam
Awatar użytkownika
KSard
Supersonic PROFI
Posty: 1499
Rejestracja: niedziela, 30 sty 2011, 18:30
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Zmiana statutu na potrzeby OPP

Post autor: KSard »

Dzięki za przypomnienie - wrzuciłem na stronę główną. :smile:
pozdrawiam KSard - www.facebook.com/ksardpl : www.ksardrakiety.cba.pl

"Ci, którzy skłonni są zrezygnować choćby z części prawa do wolności aby uzyskać w zamian trochę tymczasowego bezpieczeństwa, nie zasługują ani na wolność, ani bezpieczeństwo "- Ben Franklin
Awatar użytkownika
przemo
Podniebny Filmowiec
Podniebny Filmowiec
Posty: 218
Rejestracja: piątek, 25 sty 2013, 19:15
Lokalizacja: Poznań

Re: Zmiana statutu na potrzeby OPP

Post autor: przemo »

W sumie z tego co widzę, to link w lewym górnym rogu strony PTR mimo, że w treści ma 2013, to i tak docelowa strona otwiera się na aktualnym (2015) roku :wink: więc aktualizacja linka nie była konieczna, aczkolwiek najważniejsze że można już rozsyłać :grin:
Adam
Supersonic PROFI
Posty: 395
Rejestracja: niedziela, 30 sty 2011, 18:30
Lokalizacja: Gdynia

Re: Zmiana statutu na potrzeby OPP

Post autor: Adam »

Witam.
Minął już termin, do którego urzędy skarbowe mają czas przesyłać 1% odpisu. Miło mi poinformować, że w tym roku mamy mały rekord jeśli chodzi o zebrane pieniądze - jest to przeszło 8000zł. Do Fundacji Polsatu sporo jeszcze brakuje :smile: ale w porównaniu z zeszłym rokiem jest to skok o przeszło połowę (było około 5300zł) :!:
Osobiście uważam, że zawdzięczamy to w dużej mierze wpływowi marketingowemu kalendarzy, więc chciałbym ich temat rozwinąć również w tym roku.
Tak czy inaczej, budżet PTR ma się w tym roku nieźle (będzie pewnie rekord), więc zachęcam w imieniu Zarządu do zgłaszania ciekawych inicjatyw i aktywności, które moglibyśmy wesprzeć materialnie.
Pozdrawiam,
Adam.
Awatar użytkownika
rawsock
****
Posty: 213
Rejestracja: niedziela, 5 lut 2012, 11:59
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Zmiana statutu na potrzeby OPP

Post autor: rawsock »

Ja zawsze uważałem że FM powinien być większą imprezą. W tej chwili tak na prawdę nikt z zewnątrz nie przychodzi. Ale też nie ma takiej możliwości, bo poza forum nie ma nigdzie informacji na ten temat. Gdyby była to impreza zorganizowana szerzej, rozreklamowana, to i sponsorzy by się znaleźli i publiczność i kasa z 1%.
Co prawda 8000 to nie jest fundusz za który można to wszystko zrealizować w jeden sezon, ale można zacząć o tym myśleć.
Sebastian
Awatar użytkownika
przemo
Podniebny Filmowiec
Podniebny Filmowiec
Posty: 218
Rejestracja: piątek, 25 sty 2013, 19:15
Lokalizacja: Poznań

Re: Zmiana statutu na potrzeby OPP

Post autor: przemo »

Pity 11 już krążą

link do e-PITy

pozdr.
ODPOWIEDZ