Odzież klubowa PTR

Polskie Towarzystwo Rakietowe - wstąp i legalnie odpalaj Rakiety Dużej Mocy
Awatar użytkownika
andżej
Supersonic PROFI
Posty: 444
Rejestracja: niedziela, 30 sty 2011, 18:30
Lokalizacja: Rumia
Kontakt:

Re: Odzież klubowa PTR

Post autor: andżej »

Poproszę dwie męskie XL i dwie S z nadrukami, po jednej czarnej i białej.
XL dla mnie a S dla Mojego syna Konrada.

Dzieki
Awatar użytkownika
Kacper
Supersonic PROFI
Posty: 911
Rejestracja: niedziela, 30 sty 2011, 18:30
Lokalizacja: Gdynia

Re: Odzież klubowa PTR

Post autor: Kacper »

Koszulki już są u mnie :) . Prosiłbym o podanie adresów do wysyłki na PW. Pieniądze najlepiej wpłacać bezpośrednio na konto PTR (również jak ktoś odbiera osobiście).

Mamy trochę koszulek wziętych na zapas więc jeśli ktoś jest jeszcze zainteresowany to są dostępne od ręki.
Awatar użytkownika
jaskiniowiec
Administrator
Posty: 2379
Rejestracja: niedziela, 30 sty 2011, 18:30
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Odzież klubowa PTR

Post autor: jaskiniowiec »

Kacper, rozumiem, że koszulki "krakowskie" przywieziesz na święta.
Awatar użytkownika
Kacper
Supersonic PROFI
Posty: 911
Rejestracja: niedziela, 30 sty 2011, 18:30
Lokalizacja: Gdynia

Re: Odzież klubowa PTR

Post autor: Kacper »

Tak.

Będę chciał zrobić na stronie PTR zakładkę z gadżetami klubowymi do kupienia. Byłyby tam z dodatkową marżą jako cegiełka na wsparcie naszej działalności. Po za koszulkami, naszywkami i kalendarzami co powinno się znaleźć w takim dziale?
Awatar użytkownika
Kacper
Supersonic PROFI
Posty: 911
Rejestracja: niedziela, 30 sty 2011, 18:30
Lokalizacja: Gdynia

Re: Odzież klubowa PTR

Post autor: Kacper »

Jest zapotrzebowanie na nowe koszulki w związku z tym zbieram zamówienia na kolejną partię. Cena może się lekko różnić (raczej w górę) dokładnie podam jak będzie znana orientacyjna ilość chętnych, wiadomo im więcej tym taniej wyjdzie wykonanie. Ostatnio było 35zł zwykła i 40zł personalizowana.
http://forum.rakiety.org.pl/viewtopic.p ... =80#p28539
Awatar użytkownika
Kacper
Supersonic PROFI
Posty: 911
Rejestracja: niedziela, 30 sty 2011, 18:30
Lokalizacja: Gdynia

Re: Odzież klubowa PTR

Post autor: Kacper »

Koszulki są już u mnie. Będę rozsyłał albo jak ktoś może to odbiór osobisty w Gdyni lub na LRE albo na Near Space Conference.

Ostatecznie cena wyszła 44zł (niestety zarówno zwykłe jak i personalizowane).

Koszty wysyłki:
paczkomat 11zł
poczta kurier48 12,5zł
kurier fedex 15zł

Wpłaty proszę robić na konto PTR dostępne na stronie http://www.rakiety.org.pl/kontakt/

Uzupełniłem stany magazynowe koszulek więc jakby ktoś jeszcze chciał sobie zamówić standardową koszulkę PTR to są dostępne od ręki wszystkie rozmiary, białe i czarne, damskie i męskie.

Jeszcze planuję zamówienie kubków i naszywek jednak u naszego dostawcy ceny poszły jeszcze bardziej w górę niż koszulek więc szukam czegoś tańszego. Czy ma ktoś może sprawdzone źródło kubków z nadrukami żeby się nie rozpuszczały w zmywarce? Na allegro można zamówić za grosze i oczywiście nawet te za 6zł/szt są "najwyższej jakości" tylko nawet jak zamówię jeden na próbę i będę go wrzucał codziennie do zmywarki to nie sprawdzę tego w rozsądnym czasie. :?
ODPOWIEDZ