Spudguny

Homik
***
Posty: 67
Rejestracja: niedziela, 30 sty 2011, 18:30
Lokalizacja: Mama mówi że z kapusty
Kontakt:

Spudguny

Post autor: Homik »

http://rapidshare.de/files/26078797/Bez ... y.WMV.html Zapraszam zasysać skleiłem pare filmików o spudgunach naprawde interesujące :twisted:
Gość

Post autor: Gość »

robie guna na kartofle ale szkoda mi tego PC to w niego pierdykneli zawsze to jakieś części są a tak dupa hehh jak zrobie to dam znać :D
Homik
***
Posty: 67
Rejestracja: niedziela, 30 sty 2011, 18:30
Lokalizacja: Mama mówi że z kapusty
Kontakt:

Post autor: Homik »

Ja też robie spuda na sprężone powietrze na gaz sie troszke obawiam i są kłopoty z gazem jak jego za dużo albo za mało to nie wypali. Dlatego wole na sprężone powietrze nie mam tylko zaworu kulowego musze kupić .A co do spuda na gaz to mam wersje mini na gaz od zapalniczki zrobiłem go z pudełeczka po farbkach szkolnych takich rurka z długopisu zapalnik pizdoelektryk nawet działa małe a cieszy. Zdjęcia dam jutro
Gość

Post autor: Gość »

tego mini terz mam zrobiłem 10 sztuk tyko wszystkie wkońcu sie zurzyły i zrobiłem pożądnego tyko tak rura jest wsadzam kartofla psikam dyzodorantem i GÓWNO iskrownik zapalniczki nie zapali nawet propan butan nieodpala a mie już szlak trafia :evil:"0" /> cały śmierdze dyzodoramtem i nic a jak odpali to kartofel sie troche wysumie i spowrotem zazsie go :evil:"0" />



i cZym tu go odpalić ? znaczygaz ten?
Homik
***
Posty: 67
Rejestracja: niedziela, 30 sty 2011, 18:30
Lokalizacja: Mama mówi że z kapusty
Kontakt:

Post autor: Homik »

Kup sobie taki elektryczny zapalnik na baterie do gazu naciskasz przycisk i on sam już pstryka sobie koszt to około 5 zł góra :oops: a gaz to musisz z wyczuciem ja tam dlatego wole na sprężone powietrze.
Gość

Post autor: Gość »

taa umnie taka nora że bedzie kosztował z 20 zł a ja kaso nie szastam no nic zobaczymy co sie zrobi :wink:
ODPOWIEDZ