LRE listopad 2021 - Loty Rakiet Eksperymentalnych

Polskie Towarzystwo Rakietowe - wstąp i legalnie odpalaj Rakiety Dużej Mocy
stansz
****
Posty: 317
Rejestracja: poniedziałek, 18 lut 2019, 11:13
Lokalizacja: Białystok

Re: LRE listopad 2021 - Loty Rakiet Eksperymentalnych

Post autor: stansz »

Co do etykiety to etykieta jest taka, że człowiek używa imienia. To psu nadaje się imię np Pisuś od PISu i😁 od tego że sika. Być może jest nas w PTR 2000 i wcale nie potrzebujemy na siebie trafić. Zawarłeś znajomość z Pigla i ją utrzymuj. Ja na LRE będę ciebie omijał a dalsze wpisy w temacie prywatnym gdy piszemy w wątku LRE nie mają prawa się pojawiać. Lepiej zadaj merytoryczne pytania o starty. Aby organizatorzy 9 listopada obszernie odpowiedzieli.
JA mam do nich konkretne pytanie praktyczne: jak się poruszać po pasach taktycznych D P żeby nie narobić bigosu? Pozdrawiam rozsądnych
- Zbych
inżynier STEM Białystok
Zbych Staniszewski
kretu
**
Posty: 38
Rejestracja: wtorek, 29 gru 2020, 21:55

Re: LRE listopad 2021 - Loty Rakiet Eksperymentalnych

Post autor: kretu »

Netetykieta akurat nakazuje używania nicków ewentualnie imienia jeżeli adresat sobie tego życzy. Ja sobie tego nie życzę i wolę aby się do mnie zwracano kretu jak zresztą zwracają się do mnie w życiu znajomi oraz dawniej nauczyciele w szkole czy niektórzy profesorowie na studiach.

Nie wiem co ma Pigla do tego wątku ale chyba w swojej zawziętości postanowiłeś sobie sprawdzić z kim pisałem na forum. Może zajmij się rakietami a nie zabawą w detektywa bo słabo ci to idzie.

To ty wywołałes ten idiotyczny offtopic nie wiadomo po co i na co.

Informacje co do poruszania się na lre dostaniesz na odprawie w dniu imprezy. Odprawa 9 to co innego. Więc jak masz faktycznie jakieś konkretne pytania to przeczytaj regulamin imprezy bo pewnie rozwieje to większość z nich a potem je konkretnie sformułuj a nie farmazonisz coś najpierw o jakiś comentach potem nie wiadomo skąd o konieczności imion i nazwisk bo jak na razie zachowujesz się jak troll a nie poważna osoba.
stansz
****
Posty: 317
Rejestracja: poniedziałek, 18 lut 2019, 11:13
Lokalizacja: Białystok

Re: LRE listopad 2021 - Loty Rakiet Eksperymentalnych

Post autor: stansz »

Zachowujesz się w miarę grzecznie więc nie ciągnę wątku.ted
Twój diabeł starszy.
Wejdź tylko na wątek ogólny bo za piszczenie nas obu wyrzucą. Napisałem ci jedno zdanie .na LRE się nie spotykamy. Czekam na informację od organizatorów i Tylko to mnie interesuje i data 9 listopada. LRE 2021 to tematy LRE.
Wiem już jak dojechać do Drawska i twojej pomocy nie potrzebuję Pigle widziałem, że się z tobą kontaktuje, Ale twój
Diabeł starszy.tak zakończę
I napiszę organizatorom; brakuje plakatu LRE 2021
inżynier STEM Białystok
Zbych Staniszewski
stansz
****
Posty: 317
Rejestracja: poniedziałek, 18 lut 2019, 11:13
Lokalizacja: Białystok

Re: LRE listopad 2021 - Loty Rakiet Eksperymentalnych

Post autor: stansz »

Jak najwięcej zadanych pytań organizatorom spowoduje, że 9 listopada pojawia się jak najwięcej informacji. Impreza LRE jest niszową.
Brakuje choćby terminu zapasowego.
inżynier STEM Białystok
Zbych Staniszewski
wojtas_q
*
Posty: 25
Rejestracja: piątek, 19 cze 2020, 15:25

Re: LRE listopad 2021 - Loty Rakiet Eksperymentalnych

Post autor: wojtas_q »

Plakat.
Załączniki
1636219375926.jpg
1636219375926.jpg (29.21 KiB) Przejrzano 2750 razy
tadeusz
PROFI
Posty: 397
Rejestracja: niedziela, 30 sty 2011, 18:31
Lokalizacja: Poznań

Re: LRE listopad 2021 - Loty Rakiet Eksperymentalnych

Post autor: tadeusz »

Czy będą Arecordery na LRE? Na sprzedaż lub do wynajęcia.
stansz
****
Posty: 317
Rejestracja: poniedziałek, 18 lut 2019, 11:13
Lokalizacja: Białystok

Re: LRE listopad 2021 - Loty Rakiet Eksperymentalnych

Post autor: stansz »

Ja uważam że szpeje rakietowe powinny być. Choć by po to żeby ktoś zarobił. Ludzka rzecz.
inżynier STEM Białystok
Zbych Staniszewski
Awatar użytkownika
bartekM
***
Posty: 61
Rejestracja: środa, 18 sty 2017, 17:08

Re: LRE listopad 2021 - Loty Rakiet Eksperymentalnych

Post autor: bartekM »

"Szpeje" się robią. Mam partię 10szt czekającą na umycie, testy, lakierowanie i pakowanie. Połowę z nich powinienem mieć na LRE. Kilka UWSów może też się znajdzie.
stansz
****
Posty: 317
Rejestracja: poniedziałek, 18 lut 2019, 11:13
Lokalizacja: Białystok

Re: LRE listopad 2021 - Loty Rakiet Eksperymentalnych

Post autor: stansz »

Arekorder UWS , I inne rozwiązanie.
Trochę handlu zawsze się przyda.
inżynier STEM Białystok
Zbych Staniszewski
Awatar użytkownika
Kacper
Supersonic PROFI
Posty: 912
Rejestracja: niedziela, 30 sty 2011, 18:30
Lokalizacja: Gdynia

Re: LRE listopad 2021 - Loty Rakiet Eksperymentalnych

Post autor: Kacper »

Mamy kilka nowych informacji. :)
Impreza odbędzie się zgodnie z planem 20-21 listopada.

Ponieważ dzień już jest krótki a rakiet ma być wyjątkowo dużo proponujemy jak najwcześniejsze rozpoczęcie imprezy (już wiem o około 20 startach a jeszcze nie wszyscy się zgłosili :D ).
Zbiórkę zaczynamy o godzinie 7:00 na parkingu w Olesznie ul. Główna 1. Załatwiamy papierologię, robimy krótką odprawę i jedziemy wspólnie na miejsce startów. Wstęp na poligon mamy w godzinach 8-17. Przestrzeń powietrzna jest dostępna 12-17.
Starty odbędą się na pasie ćwiczeń taktycznych Mielno tam gdzie ostatnio.

Proponuję w poniedziałek o 20 zrobić spotkanie organizacyjne na discordzie i ustalić szczegóły. Dobrze gdyby udało się wzorem Euroca wprowadzić okna startowe na przemian z przerwami na montowanie rakiet na wyrzutnie i poszukiwaniami. Grupy poszukiwawcze wyposażymy w krótkofalówki aby trzymać kontakt z "kontrolą lotów".
Sam nic nie puszczam tym razem więc będę chciał bardziej pomóc w organizacji. Planuję zająć się wsparciem poszukiwań rakiet. Biorę samochód 4x4 i sprzęt do wspinaczki i ściągania rakiet z drzew. Więc jak ktoś będzie miał namiary na rakietę to proszę w pierwszej kolejności wsiadać do mnie i jedziemy ekspresem po nią.
ODPOWIEDZ