Znaleziono 2 wyniki

autor: MW106
sobota, 12 mar 2011, 17:59
Forum: Sprawy organizacyjne forum
Temat: Uwagi, skargi, problemy - strona techniczna
Odpowiedzi: 52
Odsłony: 115529

Re: Uwagi, skargi, problemy - strona techniczna

Nie pamiętam, możliwe że zapomniałem ustawić maila. Jest jakaś możliwość odzyskania dostępu ? Np. wysłanie danych jeśli dam maila lub coś w tym stylu ?
autor: MW106
sobota, 12 mar 2011, 16:17
Forum: Sprawy organizacyjne forum
Temat: Uwagi, skargi, problemy - strona techniczna
Odpowiedzi: 52
Odsłony: 115529

Re: Uwagi, skargi, problemy - strona techniczna

Hej,
Mam problem z zalogowaniem się na moje konto. Mój nick to mateuszw106.
Proszę o pomoc.

Pzdr