Powitanie
: czwartek, 2 sty 2014, 23:33
Witam kolegów modelarzy rakietowych, czytam to forum od jego powstania ale bez aktywności w nim. Kilka lat temu byłem aktywnym uczestnikiem forum pirotechnicznego. Z problemów osobistych modelarstwem rakietowym zajmowałem się sporadycznie ale coś tam dłubałem w rakietach i elektronice. Z kilkoma kolegami z tego forum miałem kontakty, wymiana spostrzeżeń itp.