Strona 1 z 1

Powitanie

: czwartek, 2 sty 2014, 23:33
autor: Wojciech G
Witam kolegów modelarzy rakietowych, czytam to forum od jego powstania ale bez aktywności w nim. Kilka lat temu byłem aktywnym uczestnikiem forum pirotechnicznego. Z problemów osobistych modelarstwem rakietowym zajmowałem się sporadycznie ale coś tam dłubałem w rakietach i elektronice. Z kilkoma kolegami z tego forum miałem kontakty, wymiana spostrzeżeń itp.

Re: Powitanie

: poniedziałek, 6 sty 2014, 21:40
autor: Adam
Witamy kolegę!
Chyba sporo z nas przeszło etap forum pirotechnicznego :grin: czasem mi się wydaje, że bezpowrotnie...
Pozdrawiam!